Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TakakoCraft [Survival + Frakcje][Miła atmosfera][Zapraszamy]


Kokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TYP: Survival+Frakcje/Wojny Gildi !

 

 

Sloty: 50 !!

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

 

 

 

 

Zwierzęta: Tak

 

 

 

 

 

 

PvP: Tak

 

 

 

 

 

 

Premium: Nie

 

 

 

 

 

 

Nether: Tak ! Można odpalić portal tylko admin !Poproś admina o portal i git !

 

 

 

 

 

 

BialaLista: Nie

 

 

 

 

 

 

Tanie rangi !!!

 

 

 

Więcej info na GG: 40199999 !!!!!!!

 

 

 

Rekrutacja na Wlasciciela Technika/Admina/Moderatora!

 

 

Wzór!:

 

 

 

Na Admina Technika/Moderatora/admina:

 

 

 

Kontakt Skype/GG:

 

Mikro:

 

Wiek:

 

 

Nick:

 

 

Dlaczego ty?:

 

 

Komendy 1/10:

 

Podania pisać w komentarzach !

Opublikowano

Zupelnie nei polecam. Gralem jeden dzien, az wreszcie 3/4 osob na serverze dostalo vipa i mogli robic co im sie podoba ( od wsszystkich przedmiotow az po fly hacka ). Jeden czlowiek w mojej frakcji mial owewgo vipa i wszyscy dostalismy bana, powod jak sam admin mi napisal - nieznany

 

Ogolem... Server porazka, granie tu to strata czasu.

//nieregulaminowa sygnatura

//BR3ND

Opublikowano

Kontakt Skype/GG: Skype (TigerAO97) , GG (42656485)

Mikro: Jest ;)

Wiek: 15 , za 2 dni 16 ^^

Nick: TigerAO (Premka)

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty , nie rozdaje itemów , każdego gracza traktuje tak samo , mam dość spore doświadczenie , 3x swój serwer , 6x Admin i 2x Moderator , dzienie w minecraft'a gram 3, 4 godz (czasem dłużej) , nie lubie osób na czitach.. :C Nie będe tyle się rozpisywać :D Czekam na odpowiedz :)

Komendy 1/10: 9/10

Opublikowano

Kontakt Skype/GG: Skype: PLHugo68

Mikro: TAK

Wiek: 13lat

Nick: PLHugo68

Dlaczego ty?: Jestesm ogarniety i niewiem co napisac xD.

Komendy 1/10: 10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...